Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

Alışveriş Bilgileri

Sipariş Limitinde olan Tüm Siparişler Ücretsiz Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ekstra bir ücret talebi söz konusu değildir. Türkiye İL ve İlçelerinde Geçerlidir.

 Türkiye’nin her yerine 3 İş Gününde Ulaşmaktadır.

Adınıza oluşan sipariş onaylandıktan sonra fatura kesilir ve hediye değil ise kargo içine fatura bırakılır ve adresinize anlaşmalı kargo ile yollanır. SMS ile Kargo Takip Kodu  iletilir.

Tüm Siparişleriniz Kurumsal Firmamız Levent Yavuz YVZSCARF tarafından faturalandırılır. Ve Kargolanır.

Ürünlerin 15 Gün  iadesi söz konusudur.Ürünler kullanılmadığı özelliğini yitirmediği sürece size özel oluşturulan iade barkodu ile ürünleri iade edebilirsiniz.Ekstra bir iade ücreti ödemezsiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren kredi kartınıza iade süreci başlatılır.

Ödeme Bilgileri

Ödeme altyapımız kargo komisyonları nedeni ile müşteriye fiyat yansıtması olmaması adına sadece kredi kartı ile mümkündür.

Ayıplı Siparişlerinizin değişimi ve iptali mümkündür. 

Pay Tr Ödeme altyapısı ile çalışmaktayız. Tüm ödemeler 3D güvenlik sistemi ile korunmaktadır.Bilgi kopyalama veri tutma söz konusu değildir.

Sipariş ve Fatura bilgilerinizi oluşturup 3D Ödeme sistemi ile siparişinizi onayladığınızda ücret tahsil edilir.

Bizlere Whatsapp ve Telefon ile 7/24 ulaşabilirsimiz. Ürün hakkında kesin bilgiden sonra çözüm merkezi size en kısa sürede mağduriyetinizi giderecektir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

alışveriş sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.