Tüm Siparişlerinizde Ücretsiz Kargo

YVZSCARF Bayanların Tercihi

YVZSCARF Mağazasına Hoşgeldiniz.

YVZSCARF 2023 yılında İstanbul’da kuruldu.

Muhafazakar – tesettürlü kadınların şal ve eşarp ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yola çıkan YVZSCARF’ın her ürünü marka kurucuları tarafından deneyimlenip,onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçiyor.

YVZSCARF, şık ve kaliteli şal/eşarp tasarımlarıyla dikkat çeken bir moda markasıdır.Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla sektörde öne çıkmaktadır.YVZSCARF modern ve zarif tasarımlarıyla kadınların tarzını tamamlamayı ve özgüvenlerini artırmayı hedeflemektedir.

Kalite, yenilikçilik ve müşteri odaklılık değerlerini benimseyen YVZSCARF, özenle seçilen malzemeleriyle ürünlerini üretmekte ve her ayrıntıya özen göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi arasında farklı renk,desen,dokularda şallar ve eşarplar bulunurken,her zevke hitap eden çeşitlilik sağlanmaktadır.

Misyonumuz

YVZSCARF olarak, müşteri memnuniyetine odaklanan bir anlayışla faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürünler sunarak onların beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve aşmak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve isteklerine saygı duyarız.YVZSCARF olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her aşamada özenle çalışırız. Ürünlerimizin kalitesini ve çeşitliliğini sürekli olarak artırır, trendlere uygun tasarımlar sunarız.

Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek, onların geri bildirimlerini önemser ve dinleriz.

YVZSCARF; şikayet, istek ve önerilerinize her zaman açıktır. Bir sorun yaşamanız halinde aldığınız ürünleri sorunsuz bir şekilde iade edebilirsiniz.Hizmet verdiğimiz süre boyunca hiçbir müşterimizi mağduriyet yaşatmadık ve elde ettiğimiz bu başarıyı kalıcı kılmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.Siz de memnun kalmadığınız konular olması halinde daima bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz

Hedefimiz, daima kaliteye önem vererek size en iyi tesettür ürünlerini sunmak ve müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamaktır. Sürekli gelişen ve değişen moda dünyasını takip ederek, en modern şal ve eşarp modelleri kullanmanıza olanak tanıyoruz. Kendimizi daha fazla geliştirmek için her zaman araştırma ve incelemelerimizi sürdürüyoruz.

Amacımız, sektörümüzde lider bir marka olmak ve müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik yenilikçi çözümler geliştirmeyi hedefleriz.

İstek ve taleplerinize göre en kaliteli tesettür giyim ürünlerini size sunmayı hedefliyoruz. Mağazamızdan sipariş ettiğiniz doğal ve kaliteli eşarplara ulaşabilmeniz için üretime ara vermeden devam ediyoruz.Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarp ve şal üretiminde sektör öncüsü olma hedefiyle her zaman emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

alışveriş sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.